Bağlantıları atla

Hollanda Online Türk Psikolog

Hollanda, Türk vatandaşlarının yoğun olarak yerleştikleri bir ülkedir. Yurt dışı ülkelerine yerleşen Türk vatandaşları, genellikle kültür çatışmasından doğan sorunlar yaşayabilmektedir. Çoğu zaman basit gibi görünen bu sorunlar, zaman içinde kişinin uyum sağlayamamasına ve sosyal hayattan soyutlanmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda psikolojik yardım almak akla gelen ilk fikir olmaktadır. Ancak kişiler bir de dil sorunu yaşamamak için Türk psikolog arayışına girmektedirler. Doğru bir iletişim kurabilmek ve mevcut problemi en doğru şekilde aktarabilmek için bu bireylerin Türk psikologlar ile iletişime geçebilmeleri oldukça önemlidir.

Ruhsal ve psikolojik problemler kişilerin hem mesleki yaşamlarına hem de özel yaşamlarına yansımaktadır. Bu sebeple alanında uzman bir psikolog ile görüşme sağlamak, problemlerin ilerlemesini önleyebilmek açısından önemli bir adım olacaktır. Hollanda da ikamet eden Türk vatandaşlarının, Türk psikolog arayışlarında akla online hizmetler gelmektedir. Bu sayede kişiler hem zamandan tasarruf etmekte, hem de kendi milletlerinden bir psikolog ile iletişim kurarak kendilerini çok daha iyi ifade edebilme imkanı kazanmaktadırlar.

Hollanda‘ya Hizmet Veren Online Türk Psikologlar 

Yurt dışı ülkelerinde hizmet veren Türk psikolog sayısı oldukça azdır. Bu sebeple, bu ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları online hizmet veren psikologlara yönelmektedir.  Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, bir çok farklı alanda ve konuda terapi hizmeti için online görüşmeler sağlamaktadır. Bilgi birikimi ve deneyimlerini farklı dünya ülkelerine sunan Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, danışanları için en doğru ve yenilikçi terapi yöntemlerini tercih etmektedir. Online terapilerin, yüzyüze gerçekleştirilen terapilerden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Uygun görülen terapi yöntemi birebir aynı şekilde uygulanmaktadır. Online terapilerin birçok avantajlı yanı da bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Online terapiler sayesinde kişiler zamandan tasarruf sağlar.
  • Online ortamda gerçekleştirilen görüşmelerde kişilerin kendilerini daha iyi ifade ettikleri belirlenmiştir.
  • Birebir terapilere göre çok daha uygun ücretler ödenmektedir.
  • Pandemi sebebi ile oluşabilecek herhangi bir riskin önüne geçilmiş olmaktadır.

Uzman Türk Psikologdan Online Terapi

Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, online terapileri kapsamında birçok farklı konuda hizmet vermektedir. Bu hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Yetişkin Terapisi
  • Evlilik Terapisi
  • Çift Terapisi
  • Ergen Terapisi
  • Cinsel Terapi

Evlilik terapisi, çift terapisi ve cinsel terapi kapsamında, bireylerin birbirleri ile olan iletişimleri, kurulan bağ ve ilişkilerinde yaşanan problemler ele alınmaktadır. Bu aşamada bireylerin ilişkilerindeki kuvvetli ve zayıf noktalar tespit edilerek, olumsuzlukların giderilmesine yönelik terapi yöntemleri uygulanmaktadır.

İletişim bilgilerinizi bırakın, psikolog randevusu oluşturmak için sizi arayalım

Yetişkin terapisi kapsamında, bireylerin geçmişlerinde veya hayatın akışında maruz kaldığı durumlar neticesinde gelişen psikolojik veya ruhsal problemlere yönelik iyileştirme terapileri uygulanmaktadır. Panik atak, öfke kontrolü, mesleki sorunlar ve kariyer planlaması, OKB ve depresyon bunlardan bazıları olarak sıralanabilmektedir.

Ergen terapisinde, çocuğu tamamlamış ve yetişkinliğe adım atmaya başlayan bireylerin, yeni süreçlerine uyum sağlama aşamasında karşılaştıkları problemler ve psikolojik sorunlar ele alınmaktadır. Ergen bireyin problem olduğunu düşündüğü durumlar değerlendirerek bunların çözümüne yönelik terapi çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

This website uses cookies to improve your web experience.
Konuşmayı Başlat
Randevunu WhatsApp'tan Oluştur
Merhaba,
Merak ettiklerinizi sormak ve online terapi randevusu oluşturmak için WhatsApp'tan konuşma başlatın.