Uzmanlıklarım

Cinsel Terapi

Kişilerin davranışları olduğu kadar cinsel yaşamları da çeşitli şartlardan etkilenir. Bu etkiler bazen bedensel olabildiği gibi, bazen de sosyal ve psikolojik olabilir. Cinsel terapi ile bu gibi sorunlar yaşayan kişilerin sorunlarının çözüme ulaşması sağlanır.

Detaylı Bilgi

Çift Terapisi

Aile terapisi olarak da nitelenen çift terapisi; çiftler arasında ikili ilişkilerde yaşanan ya da yaşanması muhtemel sorunların ele alındığı, yakın ilişkiler üzerine çalışmaların yapıldığı programlardır.

Detaylı Bilgi

Ergen Terapisi

Çocuklarla anne babalar arasında yaşanan sorunlar ergenlik çapında çok daha belirgin hale gelir. Ergen terapisi uygulamamız ile anne babaların ergenlik çağındaki çocukları ile yaşadıkları ve ilişkilerini olumsuz etkileyen sorunlar ele alınır.

Detaylı Bilgi

Yetişkin Terapisi

Kişilerin sağlıklı bir yaşama devam edebilmelerinin ilk şartları arasında fiziksel sağlıklarının yanı sıra psikolojik sağlıklarının da yerinde olması gelir.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Danışma

Kurumsal danışmanlık, genellikle büyük çaplı firmaların ya da kurumların yönetimleri ve faaliyet sorunlarını inceleyerek çözüm yolları sunulması, imkanların ortaya koyularak değerlendirilmesine yardımcı olan, kurumsal hedeflere ulaştıran profesyonel bir danışmanlık hizmeti olarak ifade edilmektedir. Kuruma yönelik olarak bir nevi teşhis, tanı ve tedavi süreci sunan kurumsal danışmanlık hizmetleri çoğu zaman psikolog ya da bu alanda uzman olan kişiler tarafından verilmektedir.

Detaylı Bilgi

Eğitim Danışmanlığı

Genellikle öğrencilere ve ebeveynlerin verilen bir danışmanlık hizmeti olarak karşımıza çıkan Eğitim Danışmanlığı, günümüzün popüler meslek kollarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğitim Danışmanı olarak çalışanlar genellikle öğrencileri yeteneklerine ve başarısına göre ilgili eğitim alanlarına yönlendirmektedir. Türkiye’nin en önemli eğitim problemi öğrencilerin sistem içerisinde kaybolması ve yeteneklerinin yok olmasıdır. Okulda görmüş oldukları eğitimlerin ardından yol ayrımına gelindiğinde çocukların yetkinliklerine ve başarılarına göre yönlendirilmesi ve ailelerin de bu konuda bilinçlendirilmesi bir Eğitim Danışmanlığıdır.

Detaylı Bilgi