Bağlantıları atla

Fransa Online Türk Psikolog

Türk psikolog arayışı yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için oldukça önemli bir konu haline gelmektedir. Fransa için de aynı durum söz konusudur. Bu ülkede yaşayan Türk bireyler, psikolog hizmeti almak için doğru bir şekilde iletişim kurabilecekleri Türk psikolog aramaktadırlar. Bu anlamda ne yazık ki çok falz seçenek bulunmamaktadır. Dolayısı ile burada yaşayan vatandaşlar için, yurt dışına hizmet sunan psikologlara ulaşabilmek oldukça önemlidir. Yurt dışında yaşayan veya yurt dışına yeni yerleşmiş olan bireyler, zaman zaman adapte olmakla alakalı sorunlara yaşayabilmektedir. Bu insanlar kültür farkından dolayı çeşitli sorunlar yaşayabilmektedir. Bunun sonucunda veya kişilerin bireysel yaşamlarında gelişen sorunlar neticesinde alanında uzman bir psikolog ile görüşme ihtiyacı doğmaktadır.

Fransa’da Hizmet Veren Online Türk Psikologlar 

Fransa veya diğer yurt dışı ülkelerinde birçok Türk vatandaşı bulunmaktadır. Bu bireylerin psikolog arayışlarında, alanında uzman ve Türk olan psikoglar ile görüşme istekleri dikkat çekmektedir. Çünkü bu bireyler yaşadıkları sorunları veya hizmet almak istedikleri alanı doğru iletişim kurabilecekleri bir uzman ile konuşmak istemektedirler. Ne yazık ki yurt dışı hizmeti sunan psikolog sayısı oldukça azdır. Kişilerin yaşadıkları sorunları değerlendirmek ve doğru teknikler ile iyileşme sağlamak adına, Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, farklı iletişim araçları ile Fransa’da yaşayan bireylere online terapi hizmeti sunmaktadır.

Uzman Türk Psikologdan Online Terapi

Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, online terapiler kapsamında, kişilerin talepleri ve problemleri doğrultusunda, yetişkin terapisi, evlilik terapisi, çift terapisi, ergen terapisi ve cinsel terapi gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında, takıntılar, panik atak, kaygı, travmalar, yas süreçleri, kariyer, mesleki anlamda yaşanan sorunlar ve daha birçok psikolojik ve ruhsal sorun değerlendirilmektedir.

İletişim bilgilerinizi bırakın, psikolog randevusu oluşturmak için sizi arayalım


Gerek evli çiftlerin, evlilikleri içinde yaşadıkları sorunlar, gerekse evlilik sürecindeki çiftler için evlilik veya çift terapileri ve cinsel terapiler uygulanmaktadır. Bu terapiler, kişiler arasındaki ilişkinin iyileştirilmesi ve mevcut sorunların ortadan kaldırılmasına yönelik gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında, kişilerin bireysel olarak yaşadıkları sorunların değerlendirilmesi ve çözümünde de yetişkin terapisi uygulanmaktadır. Çocukluk dönemini tamamlamış ve ergenlik dönemine geçiş yapan bireylerin karşı karşıya kaldıkları problemlerin değerlendirilmesi için de ergen terapileri uygulanmaktadır. Ayrıca kişilerin terapi almaları için özellikle bir problemlerinin olmasına gerek yoktur. Her birey, hayatının gidişatına daha iyi bir yön vermek için alanında uzman bir psikologdan yardım alabilme hakkına sahiptir.

Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, bu terapiler için danışanlarına uygun zaman aralıkları için randevu vermektedir. Terapilerin süreleri, değerlendirilecek probleme ve uygulanacak yönteme göre değişiklik göstermektedir. Online terapi şeklinde verilen bu hizmetten, Fransa’da yaşayan Türk vatandaşlarının en iyi şekilde faydalanması sağlanmaktadır. Farklı görüşme platformları aracılığı ile gerçekleştirilen online terapilerin, yüzyüze gerçekleştirilen terapilerden hiçbir farklı bulunmamaktadır. Online terapiler, bireylerin görüşme sağlamak istedikleri ancak farklı kentlerde ya da ülkelerde yaşadıkları psikologlara ulaşabilmesi açısından oldukça iyi bir yöntemdir.

This website uses cookies to improve your web experience.
Konuşmayı Başlat
Randevunu WhatsApp'tan Oluştur
Merhaba,
Merak ettiklerinizi sormak ve online terapi randevusu oluşturmak için WhatsApp'tan konuşma başlatın.