Bağlantıları atla

Ankara Psikolog Randevusu ve Fiyatları

Hayat boyu herkesin en az bir kere ihtiyaç duyduğu psikolog görüşmeleri ve bunlar sonucunda yapılan değerlendirmeler oldukça önemlidir. Dolayısı ile kişiler iyi bir psikolog arayışına girmektedirler. Farklı çalışma alanlarında hizmet veren, alanında uzman birçok psikolog mevcuttur.  Psikoloji alanında birikim ve deneyimlerini birleştirerek, etik ilkeler ışığında hareket eden Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker, OKB, sosyal fobi, depresyon, panik atak, kaygı, travma, fobi gibi psikolojik problemlerin değerlendirmesi ve tedavisine yönelik hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, ilişki sorunları, çift terapisi, evlilik problemleri ve çocuk ve ergen psikolojisine dair hizmetler de verilmektedir.

Ankara’da Psikolog Bulmak

Psikolojik destek almak ve alanında uzman bir psikoloğa danışmak isteyen her birey, nerede olursa olsun konuyu mutlaka araştırmaktadır. Her şehir için aynı durum geçerli olmaktadır. Kişiler, yaşadıkları şehirde hizmet veren en iyi psikolog ile görüşmek istemektedir. Ankara’da daha önce psikolog görüşmesi yapmayan ve bu konuda bilgisi olmayan kişiler, alanında uzman psikologları, internet sitelerini inceleyerek karar verebilmektedir.

Ayrıca, daha önce psikolog görüşmesi yapmış ve bu görüşme neticesindeki değerlendirmelerini çeşitli platformlarda sunan kişilerin görüşleri de araştırılabilmektedir. Birçok farklı sektörde de olduğu gibi bu alanda da kişilerin memnuniyeti, arayışta olan insanları yönlendirmeye yardımcı olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki, her birey farklı sebepler ile psikologlara başvumaktadır. Bu sebeple görüşmeden alınacak sonuçlar kişiden kişiye göre farklılık gösterebilmektedir.

Yetişkin Terapisi

Kişilerin sağlıklı bir yaşama devam edebilmeleri için fiziksel sağlığın korunması kadar ruhsal sağlığın da korunması gerekmektedir. Hayatın koşturmacası, stres ve diğer birçok faktör neticesinde kişilerde birçok psikolojik problem gelişebilmektedir. Bireylerin sahip oldukları ruhsal ve psikolojik problemlerin, farklı yöntemler kullanılarak ortadan kaldırılması veya bu sorunlar ile başa çıkabilme durumunun sağlanması yetişkin terapisi olarak isimlendirilebilmektedir.

İletişim bilgilerinizi bırakın, psikolog randevusu oluşturmak için sizi arayalım

Yetişkin terapisi kapsamında, her ilde olduğu gibi Ankara’da da alanında uzman birçok psikolog bulunmaktadır. Yetişkin terapisi kapsamında farklı konular ele alınabilmektedir. Bu konular, panik atak, depresyon, kariyer planlama sorunları, mesleki problemler, yeme bozuklukları, stres yönetimi ve öfke kontrolü sorunlar olarak sıralanabilmektedir. Bunların yanı sıra, kaygı bozuklukları, travmalar, takıntılar ve dürtü kontrol bozuklukları da yetişkin terapisi kapsamında değerlendirilmektedir. Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker’den yetişkin terapisi alabilmeniz mümkündür.

Evlilik Terapisi

Evlilik terapisi kapsamında, evli veya çocuk sahibi çiflerin, aile içindeki ilişkileri ele alınmaktadır. Kişilerin birbirleri ile olan iletişimleri ve yaşadıkları sorunlar değerlendirilmektedir. Aile içindeki bireylerin ilişkileri, kişilerin günlük yaşamları ve başarıları ile doğrudan ilişkili olmaktadır. Bireylerin toplumdaki var oluşunu etkileyen en önemli etkenlerden biri de ev ve evlilik içindeki durumu olarak bilinmektedir. Bu sebeple problem yaşayan eşler veya iletişimlerini daha iyi bir seviyeye taşımak isteyen aileler için evlilik terapisi uygulanmaktadır. Ankara’da evlilik terapisi alanında  Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker’den, evlilik terapisi alabilirsiniz.

Çift Terapisi

Çift terapisi de aynı evlilik terapisinde olduğu gibi, çiftler arasındaki iletişimi ve ilişkiyi ele almaktadır. Buna göre de terapi seansları gerçekleştirilmektedir. Burada amaç, çiftler arasındaki iletişimin kuvvetli ve zayıf yönlerinin farkedilmesi, mevcut problemlerin iyileştirilmesi şeklindedir. Ayrıca çiftlerin, psikolog ile görüşmek için herhangi bir sorunlarının olmasına gerek de yoktur. Yalnızca iletişimi daha iyi bir aşamaya geçirmek için de çift terapisi uygulanabilmektedir. Bunun yanında evlilik terapisinde ele alınan konular, çift terapisine de dahildir. Bunun yanında, kişilerin evlilik ya da nişanlılık süreçleri de çift terapisinde ele alınmaktadır. Bu kişilerin çocuk veya ergenler ile olan iletişimleri de çift terapisi bünyesinde değerlendirilmektedir.

Ergen Terapisi

Ergenlik, çocukluğun bittiği ve yetişkinliği yeni yeni başladığı bir süreçtir. Bu sebeple kişilerin hayata, kendilerine ve çevrelerine karşı algılarında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu bireylerde, fiziksel, ruhsal ve cinsel gelişim süreçleri sebebiyle çeşitli uyum sorunları gözlemlenebilmektedir. Ergen terapisi kapsamında, ergenlik döneminde olan bireylerin, ruhsal veya psikolojik sorunları ele alınarak terapi yöntemleri ile iyileşme amaçlanmaktadır.

İletişim bilgilerinizi bırakın, psikolog randevusu oluşturmak için sizi arayalım

Ankara Psikolog Randevusu Alma

Ankara psikolojik danışmanlık alanında Uzm. Klinik Psikolog Yasin İlker’den randevu alabilmek için web sitemizde bulunan iletişim numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bilgi alabilmeniz de mümkündür.

This website uses cookies to improve your web experience.
Konuşmayı Başlat
Randevunu WhatsApp'tan Oluştur
Merhaba,
Merak ettiklerinizi sormak ve online terapi randevusu oluşturmak için WhatsApp'tan konuşma başlatın.